Unia Europejska - Projekty

Zaproszenie

8 Listopada 2022
Zaproszenie

Stowarzyszenie „Vladislavia” wraz Wodzisławskim Centrum Kultury zaprasza serdecznie dzieci przedszkolne, uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych do udziału w XII edycji Konkursu Gawędziarskiego „Fedrowani w godce”. Przesłuchania konkursowe odbędą się w Pałacu Dietrichsteinów w Wodzisławiu Śląskim, którzy są partnerami tegorocznej edycji. 1 grudnia od godz. 9:00 zaprezentują się uczestnicy w kategoriach przedszkole i szkoły podstawowe klasy I-III, 2 grudnia od godz. 9:00 uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VIII oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. W przypadku małej ilości chętnych konkurs odbędzie się tylko 1 grudnia. Po wysłuchaniu uczestników ogłoszona zostanie lista laureatów i zostaną wręczone zaproszenia na finał. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 grudnia w Wodzisławskim Centrum Kultury. Na koncercie laureatów zostanie ogłoszony werdykt oraz rozdane zostaną dyplomy i nagrody.  Laureaci pierwszych miejsc będą proszeni o zaprezentowanie zwycięskiego monologu podczas gali. W przypadku dużego zainteresowania koncertem, laureaci I miejsc zobowiązani są do ponownej prezentacji gawędy na drugim koncercie.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Patronat medialny podobnie jak w poprzednich latach objeła TVP3 Katowice.

Maryla Marcol

Kategoria: powiązane pliki [3]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
doc Karta zgłoszenia 2022.doc 104.5KB pobierz Plik: Karta zgłoszenia 2022.doc