Strona główna/Aktualności/Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

4 Października 2023
Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka
Szkoła podstawowa w Skrzyszowie bierze udział w ogólnopolskim programie promującym czytelnictwo, aktywność i wizerunek bibliotek organizowanym przez redakcję miesięcznika "Biblioteka w Szkole". Program będzie realizowany przez cały rok szkolny, a zadania będą obejmować różne kategorie działań.
Pierwsza propozycja to: Klub Pożeraczy Książek.
Prawie każda duża sieć handlowa ma swoją kartę lojalnościową. Ludzie, a tym bardziej dzieci, lubią coś zbierać. Zapraszamy do zabawy w Klub Pożeraczy Książek. W jej trakcie uczniowie przeczytają po pięć książek i zrealizują dwa wyzwania związane z czytaniem, a jednocześnie będą zdobywać kolejne poziomy wtajemniczenia. Propozycja jest wzorowana na kartach lojalnościowych, a także na zasadach znanych z gier komputerowych.
Zapraszamy do udziału!
Karty Klubu Pożeraczy Książek w bibliotece.

I. ​Brudny

Kategoria: powiązane pliki [1]