10 maja klasy pierwsze wraz z wychowawcami udały się w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek w odwiedziny do skrzyszowskiej filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Godowie. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, co oznacza hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek: "Biblioteka - miejsce na czasie". Dowiedzieli się też, jakie są zbiory i jakie akcje organizuje biblioteka oraz rozwiązali wykreślankę dotyczącą biblioteki. A później mieli możliwość doświadczenia tego, że współczesna biblioteka to nie tylko miejsce kojarzące się z książkami, ale również z grami, puzzlami i klockami. Dziękujemy Pani Ani za zorganizowanie spotkania dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, a przede wszystkim za wieloletnią współpracę.

Biblioteka w Godowie - biblioteką na czasie!

I.Brudny