Strona główna/Aktualności/Gala Laureatów w PODN-ie w Wodzisławiu Śl.

Gala Laureatów w PODN-ie w Wodzisławiu Śl.

17 Czerwca 2024
Gala Laureatów w PODN-ie w Wodzisławiu Śl.
5 czerwca odbyła się Gala Laureatów konkursów zorganizowanych przez PODN w roku szkolnym 2023/24, na którą zostali zaproszeni 2 uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi nauczycielkami języka polskiego: p. Agnieszką Leśniak i p. Marylą Marcol oraz panią dyrektor Joanną Bonarek. W kwietniu Bartosz Oślizło z VI a i Igor Szczurek z VIb wzięli udział w X Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych pod patronatem starosty wodzisławskiego i obaj świetnie się w nim zaprezentowali - Bartek zajął II miejsce, a Igor zdobył tytuł laureata. Podczas uroczystej gali w wodzisławskim PODN -e nasi dzielni szóstoklasiści za swoje osiągniecia odebrali gratulacje, dyplomy i nagrody rzeczowe. Jesteśmy bardzo dumni z Bartka i Igora, gratulujemy Im i życzymy kolejnych sukcesów!
Maryla Marcol