Strona główna/Aktualności/Gminny Konkurs Recytatorski „Przecinek”

Gminny Konkurs Recytatorski „Przecinek”

18 Marca 2024
Gminny Konkurs Recytatorski „Przecinek”
7 marca w Ośrodku Kultury w Gołkowicach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Przecinek” dla klas I-III oraz klas IV-VI. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Franciszek Potysz (kl. II b), Marta Kubiniok (kl. III a), Ala Pisarek (kl. III a), Jakub Kiełbasa (kl. V a) i Kacper Grabiec (kl. VI b). Jury doceniło wybór repertuaru i jego dopasowanie do osobowości naszych uczestników oraz piękną interpretację prezentowanych utworów i nagrodziło aż 4 naszych uczniów. Z dumą informujemy, że w grupie młodszej Franciszek Potysz i Marta Kubiniok otrzymali wyróżnienia, natomiast w grupie starszej pierwsze miejsce przyznano Jakubowi Kiełbasie, a trzecie miejsce - Kacprowi Grabcowi. 21 marca Jakub i Kacper będą reprezentować naszą szkołę i gminę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Gratulujemy, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!
Maryla Marcol