Gminny Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości  Franciszka Pieczki pod Patronatem Wójta Gminy Godów

14 Czerwca 2023
7 czerwca w Szkole Podstawowej w Godowie odbył się Gminny Turniej Wiedzy o Życiu i Twórczości Franciszka Pieczki. Jego celem było propagowanie wśród młodych ludzi wartości, które prezentował swoją życiową postawą aktor z Godowa. Turniej miał charakter espace roomu, co oznacza, że uczestnicy musieli nie tylko wykazać się wiedzą, ale również pomysłowością w rozwiązywaniu zagadek. Każdą szkołę reprezentowała jedna trzyosobowa drużyna. Z dumą informujemy, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Zofia Kosider (VIc), Hanna Szkatuła (VIa) i Natalia Wala (VIc) zajęła III miejsce. Dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu wręczył Wójt Gminy Godów Mariusz Adamczyk.
Gratulujemy!