Strona główna/Aktualności/"Książka jest jak ogród"/Z wizytą w bibliotece

"Książka jest jak ogród"

14 Czerwca 2023

Za nami XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który odbywał się pod hasłem "Książka jest jak ogród”. Z tej okazji uczniowie klas trzecich pod opieką swych wychowawców: p. B. Banot i p. K. Sitek oraz pani z biblioteki szkolnej udali się do skrzyszowskiej filii Biblioteki Publicznej w Godowie na zorganizowane wspólnie przez obie biblioteki - szkolną i publiczną - spotkanie. Oczywiście jak zawsze bardzo miło zostali przyjęci przez Panią Anię, która przygotowała całe spotkanie. Na początek przypomniała informacje na temat funkcjonowania biblioteki, układu książek itp., a później opowiedziała o akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Następnie wszyscy wspólnie odczytaliśmy "Lokomotywę" Juliana Tuwima. A potem wyszliśmy na podwórko na gry i zabawy. Dziękujemy Pani Ani za spotkanie, za miły poczęstunek oraz za wiele lat wspaniałej i owocnej współpracy.

Z wizytą w bibliotece

I.Brudny