Strona główna/Aktualności/Laboratoria przyszłości

Laboratoria przyszłości

30 Listopada 2023
Laboratoria przyszłości

Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie kontynuuje realizację programu "Laboratoria przyszłości".

W ramach programu nauczyciele prowadzą różne zajęcia, wykorzystując na nich wszelkie pomoce naukowe, sprzęt i oprogramowanie pozyskane dzięki realizacji programu.

Na lekcjach matematyki, chemii czy fizyki uczniowie mogą wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności dzięki wykorzystaniu programu Corinth. Na lekcjach techniki uczniowie chętnie korzystają z zestawów elektronicznych do samodzielnego montażu. W szkole coraz prężniej działa też telewizja szkolna (s)Cool TV. Dzięki możliwościom technicznym, przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania, uczniowie tworzą różne filmy, które z dumą mogą później prezentować przed całą społecznością szkoły. Sztandarowym projektem staje się program "Wiadomości szkolne" nagrywany i realizowany w całości przez grupę uczniów pod nadzorem opiekuna szkolnej telewizji.

(s)Cool TV w ostatnim czasie założyła swój kanał na You Tube, gdzie dodawane są filmy z jej działalności - zachęcamy do oglądania!

Praca w ramach programu Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłosci #LaboratoriaPrzyszłości