Strona główna/Aktualności/Listopadowe Laboratoria Przyszłości

Listopadowe Laboratoria Przyszłości

29 Listopada 2022
Listopadowe Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości# to nowoczesny program edukacyjny, którego celem jest kształcenie wśród uczniów kompetencji kluczowych, w tym umiejętności wszechstronnego korzystania z narzędzi multimedialnych. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach z wykorzystaniem programu Corinth 3D. Aplikacja edukacyjna Corinth cechuje się niezwykłym bogactwem modeli interaktywnych, posiadających bardzo szczegółowe elementy. W tym miesiącu dzięki nim uczniowie poznawali między innymi skomplikowaną budowę komórki na lekcjach biologii czy elementy oraz schematy obwodów elektrycznych na lekcjach fizyki. Dodatkowo pozyskany w programie sprzęt, działający w ramach szkolnej telewizji, był intensywnie wykorzystywany podczas uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz szkolnej dyskoteki.

#LaboratoriaPrzyszłosci #LaboratoriaPrzyszłości

Joanna Reclik, Iwona Figiel, Krzysztof Szewczyk