Strona główna/Aktualności/"Literacki SMS"

"Literacki SMS"

13 Lutego 2024
Zapraszamy do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Literacki SMS. Poezja i proza na 160 znaków".

Uczestnicy formułują literackie wypowiedzi składające się maksymalnie ze 160 znaków (ze spacjami) w formie złotej myśli, aforyzmu, wiersza, rady, sentencji, przestrogi. Treść literackich SMS-ów dotyczyć musi szeroko pojętej egzystencji, np. codzienności, sfery uczuć, systemu wartości, wszystkiego, co wiąże się z hasłem: Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Jeden uczestnik zgłasza tylko 1 literacki SMS. Teksty należy opatrzyć informacjami: imię i nazwisko, wiek uczestnika, adres szkoły, nauczyciel-opiekun ze strony szkoły, telefon kontaktowy do szkoły, e-mail szkoły. Teksty wykraczające poza 160 znaków, pozbawione danych ucznia, szkoły, nazwiska nauczyciela-opiekuna będą dyskwalifikowane.

Teksty wraz z powyżej wymienionymi danymi należy przesyłać za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie internetowej konkursu: https://literacki-sms.blogspot.com/p/blog-page_5.html?m=1   do dnia 4 marca 2024 r.

Kliknij w poniższy link, aby uzyskać więcej informacji lub zgłoś się do p. Patrycji Malury.

P. Malura