Strona główna/Aktualności/Majowe rocznice/Witaj maj!

Majowe rocznice

4 Maja 2023
Majowe rocznice

28 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji świąt majowych i Swięta Patrona Szkoly. Przyświecało jej hasło: "Moje serce jest biało- czerwone", bo czymże jest patriotyzm, jeśli nie miłością do Ojczyzny, jaką nosimy w sercu? Za przygotowanie uroczystości odpowiadali uczniowie klas piątych, którzy postanowili przyciągnąć uwagę widzów dynamiką i różnorodnością swojego programu. Wiersze i piosenki przeplatały krótkie inscenizacje, a na zakończenie można było wysluchac gry na perkusji. Uczniowie zadbali o choreografię, stroje i rekwizyty, by przedstawienie było barwne i atrakcyjne dla widzów. Przygotowania nadzorowały wychowawczynie i nauczycielka muzyki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii zdjęć.
Na zakończenie Pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy w minionym czasie z powodzeniem wzięli udział w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych.

Witaj maj!

Mirella Błatoń-Markowska, Agnieszka Leśniak