Strona główna/Aktualności/Nasze dziewczyny drugie w powiecie!/Rywalizacja w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Nasze dziewczyny drugie w powiecie!

30 Września 2024
Nasze dziewczyny drugie w powiecie!
26 września w pięknej scenerii Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w Wodzisławiu Śląskim odbyły się Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.
Naszą szkołę reprezentowały 3 zespoły. W kategorii klas V-VI (Igrzyska Dzieci) wystartowała drużyna chłopców w składzie: Wojciech Obara, Łukasz Szczurek, Kamil Piecha, Jakub Kiełbasa, Nataniel Mikułka, Stanisław Tatarczyk i Kamil Kucza. Chłopcy zajęli 7. miejsce wśród 13 startujących zespołów.
W kategorii klas VII-VIII (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) startowała zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców.
Znakomicie spisały się nasze dziewczyny, które zajęły 2. miejsce w powiecie! Nasza drużyna biegała w składzie: Amelia Smyla, Nadia Sitek, Nadia Kłósko, Laura Kopiec, Natalia Wala i Nicole Kowalska. Chłopakom, którzy biegli w składzie: Tymoteusz Wojaczek, Filip Misiarz, Filip Molenda, Wiktor Wala, Tomasz Marcol, Szymon Pawełoszek, poszło nieco gorzej, jednak w łącznej klasyfikacji, która obejmowała zarówno dziewczęta jak i chłopców, nasza szkoła zajęła 3. miejsce.
Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy wspaniałej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Leszek Micał