Strona główna/Aktualności/„Niech żyje bal!” - komers klas ósmych

„Niech żyje bal!” - komers klas ósmych

28 Czerwca 2022
„Niech żyje bal!” - komers klas ósmych

Koniec roku szkolnego to dla uczniów klas ósmych nieustannie odmieniane słowo „ostatni”: ostatnia wycieczka, ostatnia lekcja, ostatnie wyjście z klasą na Orlik. Jest też ostatnia zabawa, która jednocześnie jest pierwszym w życiu balem. Dnia 22 czerwca br. w restauracji „Prima” w Gołkowicach odbył się długo wyczekiwany komers, zorganizowany przez Rodziców uczniów klas ósmych, na który stawili się również wychowawcy, nauczyciele i Dyrekcja naszej szkoły. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Bonarek, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Następnie głos zabrali uczniowie, składając podziękowania Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom. Z uśmiechem na twarzy obejrzeliśmy program artystyczny, w którym uczniowie przypomnieli nam wiele zabawnych sytuacji z minionych wspólnych miesięcy. Część oficjalną zakończyła, a nieoficjalną rozpoczęła belgijka w wykonaniu wszystkich uczniów, którzy pięknie prezentowali się w swoich eleganckich strojach. Ósmoklasiści bawili się wyśmienicie, a wspaniała atmosfera i szampańskie humory towarzyszyły nam do samego końca. Spędziliśmy razem wyjątkowy i niezapomniany wieczór, pełen tańców, śmiechu, pamiątkowych zdjęć, a także wzruszających chwil. Dziękujemy naszym Absolwentom i Ich Rodzicom za zaproszenie i mile spędzony, wspólny czas.

Mirella Markowska