Jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia nauczyciele klas młodszych wychodzili wraz z uczniami na spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Uczniowie miło spędzili czas na wspólnej zabawie na świeżym powietrzu. Niektóre klasy dotarły również na lody do pobliskiej restauracji. Odbył się też klasowy turniej gry w warcaby oraz dekorowanie jajek styropianowych.

Dla klas starszych zostałc zorganizowany turniej Familiada - uczniowie kontra nauczyciele. W bardzo wyrównanym pojedynku wygrali nauczyciele. Serdeczne podziękowania dla Marty Pałki oraz Pawła Klepka z klasy 7, którzy przygotowali świetną prezentację z pytaniami do turnieju, a Marta dodatkowo perfekcyjnie go poprowadziła. Humorystyczne pytania, np. „Na jakim przedmiocie ściągasz najczęściej?”, sprawiły, że śmiechom nie było końca.

Daria Zdrojewska-Kuc