Strona główna/Aktualności/Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

27 Października 2022
Ślubowanie klas pierwszych

Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Joanna Bonarek. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie. Następnie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki, a dzięki kampanii „Mała książka - wielki człowiek” pierwszoklasistom w tym szczególnym dniu zostały również przekazane Wyprawki Czytelnicze. Na zakończenie uczniom wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz zaproszono wszystkich zebranych gości na poczęstunek.

Kochane Pierwszaki, cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam wielu sukcesów w nauce. Powodzenia!

Aleksandra Caniboł, Małgorzata Oślizło