Strona główna/Aktualności/„Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu”

„Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu”

29 Grudnia 2022
„Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu”

Dziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat życia i działalności św. Mikołaja - biskupa z Myry. Tematem prac plastycznych była m.in. wizja św. Mikołaja jako współczesnego człowieka, pokazanie jego miłosierdzia i bezinteresownej pomocy. Piękne prace wykonali: Bartłomiej Sztangierski, Martyna Tomala, Zuzanna Adamczyk, Emilia Olkiewicz, Jakub Penkała, Stanisław Tatarczyk, Lena Kusch, Gabriela Oskroba, Nicole Grzegoszczyk oraz Amelia Szkatuła. Zdjęcia prac zostały wysłane drogą elektroniczną, dlatego oryginały będziemy mogli podziwiać w naszym parafialnym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu 28 grudnia na mszę o godz. 10.00, podczas której zostaną wręczone upominki za udział w konkursie.

Małgorzata Szyrocka - Durczok

Anna Laskowska