Strona główna/Aktualności/Szkolna telewizja w Skrzyszowie

Szkolna telewizja w Skrzyszowie

28 Listopada 2023
Szkolna telewizja w Skrzyszowie

W szkole im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie od początku roku szkolnego 2023/24 zaczęła działać szkolna telewizja o nazwie (s)Cool TV. Tworzą ją uczniowie: Zofia Kosider, Marta Pałka, Oliwier Salamon, Marta Kosider, Rafał Palik i Mateusz Bagłaj pod opieką p. Krzysztofa Szewczyka. Poza projektami konkursowymi, w których szkolna telewizja bierze udział, jednym z autorskich pomysłów jest program wiadomości szkolnych. Pierwsze ich wydanie zostało zaprezentowane w holu szkoły na początku listopada (link do filmu pod tekstem). Kolejne edycje wiadomości będą nagrywane z częstotliwością ok. 2 miesięcy. Uczniowie spotykają się wraz z opiekunem raz w tygodniu, żeby ustalić strategię działania na cały tydzień. Zbierany przez uczniów materiał zostaje poddany obróbce technicznej w studiu mieszczącym się w dolnej kondygnacji szkoły.

Abu obejrzeć wiadomości szkolne, kliknij TUTAJ

(s)Cool TV