Strona główna/Aktualności/Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

11 Września 2024
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
2 września 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Powitaliśmy uczniów powracających z wakacji, rozpoczynających naukę w naszej szkole, a szczególnie ciepło uczniów klas pierwszych. Starsi koledzy i koleżanki przygotowali występ, były wiersze i piosenki przywołujące wakacyjne wspomnienia oraz wprowadzające powoli w szkolną atmosferę. Podczas inauguracji roku szkolnego Pani Dyrektor Joanna Bonarek powitała wszystkich uczniów, rodziców, przybyłych gości oraz grono pedagogiczne. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Po uroczystej akademii odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Rok szkolny 2024/2025 został więc oficjalnie rozpoczęty. Uczniom uczącym się w murach naszej szkoły życzymy, aby w najbliższych miesiącach jak najpełniej skorzystali z okazji do rozwoju zainteresowań, zdobywania wiedzy i wzbogacania własnej osobowości. Powodzenia!
Aleksandra Caniboł, Małgorzata Oślizło