Strona główna/Aktualności/VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „...Jak skowronek” - Ekopiosenka

VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „...Jak skowronek” - Ekopiosenka

26 Marca 2024
VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „...Jak skowronek” - Ekopiosenka

22 marca 2024 roku w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu - Zdroju odbył się VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej „...Jak skowronek” - Ekopiosenka. Do konkursu finałowego zakwalifikowało się 19 uczestników - uczniów klas I-III z Katowic, Żor, Pawłowic, powiatu raciborskiego, powiatu wodzisławskiego, Rybnika i Jastrzębia-Zdroju. Celem konkursu było promowanie młodych talentów wokalnych, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Naszą szkołę i powiat wodzisławski reprezentował Franciszek Potysz z klasy II b, który doskonale poradził sobie z trudnym zadaniem i wyśpiewał sobie wyróżnienie! To naprawdę duże osiągnięcie, gdyż został zauważony przez profesjonalne jury i porwał swoim wykonaniem zebraną publiczność.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Misja „Skowronek” zakończona sukcesem!

Aleksandra Caniboł