Strona główna/Aktualności/Dyskoteka andrzejkowa/Szkoła pełna zabawy

Dyskoteka andrzejkowa

7 Grudnia 2023
Dyskoteka andrzejkowa

28 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy dyskotekę andrzejkową. Na sali królowała doskonała muzyka, a uczniowie bawili się jak nigdy dotąd. Wśród szalonych tańców i energetycznych rytmów każdy znalazł coś dla siebie. Wisienką na torcie w tej całej imprezie była kawiarenka stworzona w sali obok, w której uczniowie mogli zakupić orzeźwiającą lemoniadę oraz przepyszny popcorn. Dodatkowo chętni uczniowie mogli brać udział w konkursach oraz grach przygotowanych przez nas. To dzięki uczestnikom dyskoteki udało się nam zebrać kwotę w wysokości 751,53zł Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tej niesamowitej atmosfery - od uczniów, poprzez nauczycieli aż po rodziców wspierających naszą inicjatywę Szczególnie dziękujemy radzie rodziców za pomoc w przygotowaniu kawiarenki, a Pani Beacie i Pani Zosi za jej prowadzenie:) Część zysku z dyskoteki przekażemy na leczenie naszego kolegi Marka.

Załoga Samorządu Uczniowskiego

#Andrzejki #Dyskoteka #SzkołaPełnaZabawy