Strona główna/Aktualności/Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole/Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

17 Lutego 2024
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

23 stycznia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka gościliśmy w naszej szkole kochane Babcie oraz drogich Dziadków uczniów klas drugich. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego też w tym szczególnym dniu uczniowie przygotowali dla nich piękny program artystyczny oraz różne niespodzianki. Goście przybyli bardzo licznie. W trakcie uroczystości mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych występach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i inscenizacje mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom gorące uczucia oraz swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca oraz wręczyły przygotowane upominki. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Jak to dobrze, że są Babcie i Dziadkowie! Niech nam żyją 100 lat!!!

Wychowawcy klas II składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Aleksandra Caniboł, Małgorzata Oślizło