Strona główna/Aktualności/Żegnamy karnawał/Bal karnawałowy klas I-III

Żegnamy karnawał

17 Lutego 2024
Żegnamy karnawał
13 lutego odbyły się w naszej szkole ostatki, czyli świętowanie ostatniego dnia karnawału. Tego dnia szkolny hol zamienił się w salę balową, w której odbył się długo wyczekiwany bal przebierańców dla uczniów klas I - III. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek, filmów i nie tylko, bo pojawili się również sportowcy, żołnierze, tancerki. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Były wspólne tańce, zabawy, konkursy i nagrody. W każdej klasie wybrano Króla i Królową Balu. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć, słodkiego poczęstunku i popcornu! Dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom oraz uczniom klas starszych za pomoc w przygotowaniach i prowadzeniu imprezy.

Bal karnawałowy klas I-III

Aneta Witek