Strona główna/Aktualności/Odwiedziny w Gwarku

27 Kwietnia 2024
Odwiedziny w Gwarku
Wiosenne wizyty w Gwarku stają się już tradycją. W tym roku też udaliśmy się do Domu Seniora w Skrzyszowie z wiosennymi pozdrowieniami dla jego pensjonariuszy. Odwiedziliśmy ich 19 kwietnia, aby przedstawić pogodne piosenki, recytacje wierszy, gwarowe opowieści po śląsku, a nawet utwór "Barka" zagrany na skrzypcach. Dla publiczności składającej się z seniorów i pracowników ośrodka wystąpili: Alicja Pisarek, Dominika Tesarczyk i Marta Kubiniok z 3a, Lena Folwarczny i Franek Folwarczny z 4a, Kuba Kiełbasa i Szymon Ochojski z 5a, Kacper Grabiec z 6b oraz Marta Pałka z 7c, a o obsługę sprzętu zadbał Paweł Klepek z 7c. Po bardzo ciepło przyjętym występie wręczyliśmy wszystkim pensjonariuszom wiosenne upominki - laurki własnoręcznie wykonane przez uczniów naszej szkoły i miło spędziliśmy czas na rozmowach międzypokoleniowych.

Maryla Marcol i Aleksandra Caniboł