Strona główna/Aktualności/Potrójny sukces naszych uczniów

Potrójny sukces naszych uczniów

25 Maja 2020
Potrójny sukces naszych uczniów

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że aż troje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu wojewódzkiego zorganizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty w ramach kampanii prowadzonej z okazji obchodów 100. rocznicy wybuchu powstań śląskich „To ziemia, na której rodzą się diamenty”. Wszyscy nagrodzeni: Emilia Burda, Sandra Adamczyk i Jakub Wodecki są uczniami klasy 5b. Emilia zajęła 3. miejsce w konkursie na plakat „Śląsk to mój dom”, a Sandra i Jakub zajęli 3. miejsce w konkursie fotograficznym „100 lat temu na Śląsku” (wspólnie wykonali rekonstrukcję sceny sprzed 100 lat, którą przedstawili na fotografii zatytułowanej „Powstaniec śląski i sanitariuszka”). Całej naszej trójce, która wygrała najpierw etap szkolny, a następnie etap rejonowy i została nagrodzona na szczeblu wojewódzkim, serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie rozsławiają imię szkoły w Skrzyszowie w konkursach poświęconych powstaniom śląskim i naszemu patronowi.

dyplomy

Maryla Marcol