Strona główna/Aktualności/Uczniowie naszej szkoły w czołówce ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Novamath"

27 Maja 2020
Uczniowie naszej szkoły w czołówce ogólnopolskiego konkursu matematycznego

Konkurs Matematyczny “NovaMath 2020” to innowacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej opracowany w oparciu o aktualne programy nauczania i nowoczesne technologie, zorganizowany przez Nova Education & Consulting. Celem konkursu jest zwiększenie motywacji młodzieży do nauki matematyki, pogłębianie umiejętności matematycznych uczniów oraz rozwijanie analitycznego myślenia. Uczniowie naszej szkoły Maciej Kopiec z klasy 7b oraz Igor Kopiec z klasy 3a znaleźli się w ścisłej czołówce tego konkursu.

Maciej Kopiec zajął 6 miejsce w swojej kategorii a  Igor Kopiec 4 miejsce. Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka matematyki Mirela Zgrzędek, która uzyskała certyfikat Dobrego Nauczyciela.

Maciejkonkursdyplom

Mirela Zgrzędek