Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie konkursu "Kim zostanę, gdy dorosnę"/Prace nagrodzone w konkursie "Kim zostanę gdy dorosnę"

Rozstrzygnięcie konkursu "Kim zostanę, gdy dorosnę"

15 Czerwca 2020
Rozstrzygnięcie konkursu

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs "Kim zostanę, gdy dorosnę" został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali w nim swoich sił. Zgłoszono łącznie 45 prac ( 14 plastycznych i 31  plastyczno-literackich). Komisja konkursowa w składzie: pani Adriana Cudnowska - pedagog szkolny, pani Marzena Langer - nauczyciel plastyki, pani Agnieszka Leśniak - nauczyciel języka polskiego, pani Renata Parus - pedagog szkolny i pan Krzysztof Szewczyk - nauczyciel techniki oceniła prace w dwóch kategoriach wiekowych.
Oto wyniki konkursu:
Grupa młodsza (klasy I-III):
I miejsce: Wiktor Hawrył kl. 1a
                 Natasza Marcol kl. 3a
II miejsce: Jacek Stabla kl. 1b
                  Lena Nowosielska kl. 3a
III miejsce: Daria Błędowska kl. 3a
                   Krzysztof Stabla kl. 3c
Wyróżnienia:
Szymon Hermanek kl. 2b
Karolina Kapuścińska kl. 2b
Marek Brzoza kl. 3a
Kacper Przybyła kl. 3a
Szymon Kubica kl. 3b
Alicja Brzemia kl. 3c
Weronika Robak kl. 3a
Laura Czerwicka kl. 3c
Grupa starsza (klasy V-VIII):
I miejsce: Marcin Sygut kl. 6b
                 Alicja Parus kl. 5c
II miejsce: Wiktoria Oślizło kl. 5a
                  Julia Brzoza kl. 5c
III miejsce: Sandra Adamczyk kl. 5b
                   Tymon Błędowski kl. 5c
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i kreatywne prace. Cieszy nas, że mimo młodego wieku macie plany na przyszłość. Życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do ich realizacji!

Dyplomy i nagrody będziecie mogli odebrać wraz ze świadectwem po zakończeniu roku szkolnego.

W tym miejscu chciałybyśmy również  złożyć podziękowania Spółdzielni Uczniowskiej "Luksus" za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu.

Adriana Cudnowska, Renata Parus - organizatorki konkursu

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Julia Brzoza- opis wymarzonego zawodu.pdf 54.04KB pobierz Plik: Julia Brzoza- opis wymarzonego zawodu.pdf