Strona główna/Aktualności/Sukces Karoliny z 8c/JUST SING

Sukces Karoliny z 8c

9 Maja 2023
Sukces Karoliny z 8c
Po latach przerwy w śpiewaniu na żywo do kalendarza konkursów wrócił Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej „Just SING!”. Każda szkoła mogła wystawić jednego przedstawiciela w każdej kategorii wiekowej. Po eliminacjach szkolnych naszą szkołę reprezentowały: Natalia Wala z klas 4-6 i Karolina Folwarczny z klas 7-8. Poziom festiwalu był bardzo wysoki, co potwierdziły długie obrady jury w składzie: p. Emilia Kopiec - doktor sztuki, dyrygentka Miejskiego Chóru Młodzieżowego Canticum Novum, dyrektor OPP w Wodzisławiu Śląskim, p. Bogumiła Różańska - Świerkot - konsultant PODN w Wodzisławiu Śląskim ds. współpracy międzynarodowej i języków obcych oraz wieloletni metodyk języków obcych i p. Paweł Wawrzyczny - tancerz, wokalista oraz aktor teatralny.  Ogromną radość przyniosło ogłoszenie wyników - nasza Karolina zdobyła II miejsce.