Strona główna/Aktualności/Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie kontynuuje realizację programu "Laboratoria przyszłości"

28 Czerwca 2024
Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie kontynuuje realizację programu

Dzięki realizacji programu i nowym możliwościom technicznym, przy wykorzystaniu nowych programów multimedialnych i sprzętów audiowizualnych, uczniowie naszej szkoły mogą realizować i rozwijać swoje pasje. Dzieci klas młodszych doskonalą się w umiejętnościach mechatronicznych na zajęciach z robotyki. Uczniowie klas starszych realizują swoje pomysły i rozwijają talenty w szkolnej telewizji (s)Cool TV. Młodzież nagrywa i montuje różne filmy, po czym umieszcza je na cieszącym się coraz większą popularnością kanale YouTube. Głównym założeniem telewizji jest tworzenie wiadomości szkolnych. Na lekcjach matematyki, fizyki, chemii i pozostałych przedmiotach przyrodniczych nauczyciele mogą wykorzystywać możliwości programu Corinth, dzięki czemu uczniowie poznają wiele zagadnień w sposób dosłowny i wizualny.

#LaboratoriaPrzyszłosci #LaboratoriaPrzyszłości

K. Szewczyk