Strona główna/Aktualności/Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego/Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

6 Września 2023
Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego
4 września to w tym roku dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024. Również w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie dzień ten obchodziliśmy wyjątkowo.
Powitaliśmy uczniów powracających z wakacji, rozpoczynających naukę w naszej szkole, a szczególnie ciepło uczniów klas pierwszych. Starsi koledzy i koleżanki zapewnili ich o życzliwości i wszechstronnej pomocy. Następnie odbył się występ, który przygotowali nasi uczniowie. Były wiersze i piosenki przywołujące wakacyjne wspomnienia oraz wprowadzające powoli w szkolną atmosferę. W akademii nie zabrakło akcentów związanych z kolejną rocznicą wybuchu II wojny światowej. Później uczniowie wszystkich klas mieli okazję spotkać się we własnym gronie wraz ze swoimi wychowawcami, a na pierwszoklasistów czekała wspaniała niespodzianka - ogromne tyty pełne smakołyków.
Życzyliśmy sobie, aby był to rok pełen sukcesów, kreatywnych działań oraz pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Aneta Witek i Anna Laskowska