Strona główna/Aktualności/Występ w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie

Występ w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie

19 Marca 2024
Występ w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie
14 marca panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Skrzyszowie świętowały Dzień Kobiet. Na tę uroczystość uczniowie naszej szkoły przygotowali pod kierunkiem p. Maryli Marcol i p. Aleksandry Caniboł program artystyczny, na który złożyły się piosenki, tańce, recytacje wierszy, gwarowe opowieści po śląsku i nawet utwór Bacha, a wszystko to okraszone najlepszymi życzeniami i życzliwymi uśmiechami. Dla wszystkich świętujących i zaproszonych gości na scenie Ośrodka Kultury w Skrzyszowie wystąpili: Marta Pałka i Dominik Sobik z 7c, Kacper Grabiec z 6b, Marysia Pałka, Emilka Olkiewicz, Nikola Jureczko, Szymon Ochojski i Kuba Kiełbasa z 5a, Lena Folwarczny z 4a oraz Franek Potysz i Iga Grabiec z 2b, a o obsługę sprzętu zadbał Paweł Klepek z 7c. Gromkie brawa i liczne pochwały były dowodem, że program okazał się miłą niespodzianką i bardzo się wszystkim spodobał.
Maryla Marcol