2 kwietnia 2024 r. w hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 w Wodzisławiu Śl. odbyły się II zawody modeli halowych F1N oraz "Styrek". W ramach zajęć z modelarstwa postanowiliśmy spróbować naszych sił!  Do zawodów zgłosiło się ośmioro uczniów z naszej szkoły. Każdy uczestnik brał udział w dwóch konkurencjach - kategoria modelu F1N oraz "Styrek". Po 3 próbach na najdłuższy lot sumowane były dwa najlepsze czasy. Wyniki zawodów okazały się miłym zaskoczeniem!
 I miejsce w kategorii F1N zdobyła Hanna Och, II miejsce w tej samej kategorii przypadło Marcelinie Jarząb, a III miejsce - Liliannie Grzonce.
W kategorii "Styrek" - II miejsce wywalczyła również Marcelina Jarząb, a na III pozycji uplasowała się Elżbieta Szczypińska. Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uczniów do zawodów panu Jackowi Grubeckiemu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Anna Laskowska