Informacja

Od 25 marca zadania do wykonania z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, informatycznej i plastyczno - technicznej w klasach I - III będą przekazywane poprzez dziennik Librus i pocztę elektroniczną.

Informacja dotycząca zajęć dodatkowych

Zachęcam uczniów klas 1-3 do wykonania pracy plastycznej "Wiosenne bazie". Potrzebne materiały: kolorowa kartka, tektura, plastelina w kolorze brązowym lub czarnym na gałązki, plastelina biała( żółta), waciki, popcorn, pasta do zębów do wykonania kotków. A może macie inne ciekawe pomysły na wykonanie tej pracy?

bazie

Bloki

Edukacja polonistyczna

edukacja polonistyczna (23.03.2020r.)

Aby utrwalić poznane zasady ortograficzne, uzupełnij brakujące litery w wyrazach i przepisz całość do zeszytu z j. polskiego lub na kartkę.

ed pol

Edukacja matematyczna

Edukacja przyrodnicza

Edukacja plastyczno-techniczna

Edukacja muzyczna

Szanowni Państwo,
Przesyłam link do e-lekcji, z którą uczeń samodzielnie może wykonać dzisiejsze zadanie z j. ang.
Link należy skopiować i wkleić do przeglądarki, np. Google, a następnie odtworzyć go.
W razie problemów - służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie,
Weronika Wnuk - Czerwicka

W ramach przypomnienia nazw dni tygodnia - proszę posłuchać piosenki:

Religia

Zapraszam w ramach przygotowania do Komunii św. by obejrzeć razem z rodzicami film " Największy z cudów"

Z książki przecztyać ze str. 94 - przepisać temat do zeszytu a pod tematem ze str. 95 - części Mszy św.

Zachęcam dalej do skorzystania z propozycji jezuickiej TV Live " Mocni w Duchu". Codziennie od poniedziałku do piątku w godz.11.00-12.30 będzie emitowany program dla dzieci, zwierający treści biblijne i ewangelizacyjne.