Strona główna/Aktualności/Akcja: Zostań Wielkanocnym Zajączkiem i "Kartka Wielkanocna"

Akcja: Zostań Wielkanocnym Zajączkiem i "Kartka Wielkanocna"

2 Marca 2024
Akcja: Zostań Wielkanocnym Zajączkiem i

Od 04.03. do 19.03.2024r. w naszej szkole będzie organizowana zbiórka dla szpitali onkologicznych w Zabrzu oraz Chorzowie. Wszystkie dary zostaną przekazane przez koordynatora - p. Annę Porwoł do odpowiednich placówek. Zbierane będą tylko nowe:

• zabawki, pluszaki, lalki, książki, akcesoria elektroniczne, artykuły szkolne, jaśki, kocyki, ciepłe skarpetki, słodycze, soczki, płatki śniadaniowe, dżemy, jogurty, nuttela, gry planszowe, puzzle, klocki, bajki, kubki.
Dary można składać w pudełkach przy wejściu do szkoły oraz przy wejściu do budynku A od strony dziedzińca.

W ramach akcji "ZOSTAŃ WIELKANOCNYM ZAJĄCZKIEM" zachęcamy do własnoręcznego wykonania wielkanocnych kartek ze słowami otuchy dla podopiecznych szpitali onkologicznych.

Kartki zostaną przekazane wraz z darami zebranymi w ramach akcji.

Format: max. A5 (kartka A4 zgięta na pół)

Kartki podpisujemy tylko imieniem.

*Można dopisać np. Piotr - Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie.

Kartki można przynosić do 19.03.24r. do p. Magdaleny Styl oraz p. Małgorzaty Szyrockiej - Durczok.

plakat Zostań Zajączkiem

Zachęcamy do wsparcia zbiórki.

Małgorzata Szyrocka-Durczok

Magdalena Styl