Strona główna/Aktualności/Sprawozdanie - Laboratoria przyszłości

Sprawozdanie - Laboratoria przyszłości

4 Marca 2024
Sprawozdanie - Laboratoria przyszłości

Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie kontunuuje realizację programu "Laboratoria przyszłości".

W ramach programu nauczyciele prowadzą różne zajęcia, wykorzystując na nich wszelkie pomoce naukowe, sprzęt i oprogramowanie pozyskane dzięki realizacji programu.

W ostatnim czasie uczniowie tworzący szkolną telewizję (s)Cool TV wzięli udział w dwóch konkursach. Dzięki możliwościom technicznym, przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania, uczniowie stworzyli dwa filmy. Czekamy na wyniki.

Sprzęt audio-video jest również wykorzystywany podczas różnych imprez szkolnych (między innymi dyskotek).

Na lekcjach matematyki, chemii czy fizyki uczniowie mogą budować swoją wiedzę i umiejętności dzięki wykorzystaniu programu Corinth. Na lekcjach techniki uczniowie chętnie korzystają z zestawów elektronicznych do samodzielnego montażu.

#LaboratoriaPrzyszłosci

#LaboratoriaPrzyszłosci #LaboratoriaPrzyszłości