Strona główna/Aktualności/Szkolny Przegląd Talentów/Mam Talent!

Szkolny Przegląd Talentów

28 Czerwca 2023
Szkolny Przegląd Talentów

16 czerwca, czyli tydzień przed zakończeniem roku szkolnego, odbył się w naszej szkole, na wzór popularnego telewizyjnego programu "MAM TALENT", Szkolny Przegląd Talentów.

Przegląd zorganizowany był po raz pierwszy, dlatego właśnie, oprócz talentu, jego uczestnicy musieli się także wykazać nie lada odwagą, żeby wziąć w nim udział.  Zaprezentowali się jako utalentowani, chociaż jeszcze nieodkryci przez świat mediów, wokaliści, tancerze, instrumentaliści, plastycy, akrobaci... jednym słowem: ARTYŚCI! Wszystko odbyło się pod okiem publiczności, ale nie w formie konkursu, nie było jury, więc nie były przyznawane żadne miejsca ani nagrody. Jurorami za to stała się właśnie publiczność, a nagrodą były jej gromkie brawa, które dodawały odwagi utalentowanym uczestnikom. Miejmy nadzieję, że to oni swoimi występami zachęcili do pokazania w przyszłości innych talentów, których zapewne nie brakuje uczniom naszej szkoły. Do zobaczenia za rok!

Mam Talent!

Beata Banot